У Медведєва похвалилися черговим рекордом у розробці надр

У Медведєва похвалилися черговим рекордом у розробці надр
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Міністр енергетики Олександр Новак заявив, що видобуток вугілля в Росії планується збільшити до позначки понад 420 млн тонн у 2018 році. Про це 27 серпня у Кемерово він заявив на засіданні президентської комісії з питань розвитку ПЕК, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РБК.

“Міністерством енергетики були опрацьовані та визначені найбільш ймовірні обсяги збільшення видобутку щодо затвердженої програми. І тут цифри можуть скласти 560 мільйонів тонн до 2025 року у порівнянні з затвердженими 460 мільйонами тонн, і до 2030 року – 590 мільйонів тонн щодо затверджених 480 мільйонів тонн”, – розповів міністр.

Також Новак зазначив, що з 2012 по 2017 року рівень видобутку вугілля зріс на 15,5%, до 410 млн т, а «орієнтири по видобутку», встановлені президентом Росії Володимиром Путіним на 2030 рік, вже пройдені.

За його словами, згідно з прогнозами, обсяг збагачення також збільшиться –до 195 млн тонн (на 28%). Інвестиції у видобувну галузь «досягнуто 130 млрд рублів на рік», – повідомив міністр.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські окупанти на ОРДЛО налагодили поставки вугілля до Польщі. Бойовики переправляють його через РФ.

Також в Міненерго прийняли рішення щодо нових цін на вугілля. Там планують підняти ціну на п’ять відсотків з 2 тис. до 2,2 тис гривень за тонну (без ПДВ і витрат на транспортування).

Раніше з США в Україну з помпою відправили першу партію вугілля. ПАТ Центренерго уклало контракт з американською компанією Xcoal Energy and Resources на імпорт 700 тисяч тонн вугільного палива.

Джерело: Народна Правда