Як на здоров’я організму вплине відмова від кави

Лікарі радять поступово виводити каву зі свого раціону

Як на здоров’я організму вплине відмова від кави
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Мільйони людей на всій планеті розпочинають свій ранковий ритуал пробудження з чашечки ароматної кави, щоб швидше прокинутися та продуктивніше працювати на роботі. Але що станеться, якщо відмовитися від вживання цього популярного напою? Як стверджують вчені, різка відмова від кави  може стати навіть причиною сильних головних болів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише 24apteka.

Loading...

Половина людей, які вирішили відмовитися від вживання цього напою, впродовж двох тижнів відчували слабкість, головний біль, запаморочення, дратівливість, тривожність, проблеми з пам’яттю.

Для деяких людей кава сприяє моториці кишківника, стимулює роботу травної системи. Тож для них  повна відмова від кави стала причиною закрепів  і сповільнення метаболічних процесів.

Експерти зазначають, що вживання кави за 6 годин до сну може порушити біологічний ритм людини. Саме тому, якщо ви вирішили відмовитися від кави, потрібно це робити поступово.

Спершу після відмови від кави люди відчуватимуть слабкість та втому. Проте є й “плюси”: ви зможете краще висипатися за ніч  та позбудетеся від безсоння.

Ще один “плюс”:  кава негативно впливає на емаль зубів. Відмовившись від цього напою, у вас з’явиться можливість зберегти білосніжну посмішку і зменшити ризик утворення зубного каменю.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА,  дослідники зі Сполучених Штатів Америки склали перелік захворювань, від яких людей може захистити кава. Вона  особливо корисна для людей, які схильні до різноманітних захворювань серцево-судинної системи. Користь спостерігається тільки в тих випадках, коли йдеться про дозоване споживання кавового напою

Нагадаємо, дослідники з’ясували, що кава продовжує життя. Чотири чашки кави щодня на 64% знижують ризик ранньої смерті, три чашки – на 30%, а дві – на 22%.

До слова, відомий український дієтолог Тетяна Фіалкова розповіла, чому кава може бути шкідливою для здоров’я і чому велика кількість цього напою не допоможе підбадьоритися.

Джерело: Народна Правда
загрузка...