Знайдеться у всіх: цей продукт вбереже серце та врятує від інфаркту

Експерти радять людям з високим тиском дотримуватися дієти

Знайдеться у всіх: цей продукт вбереже серце та врятує від інфаркту
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Американські вчені з’ясували, який продукт може допомогти в боротьбі з інфарктом та інсультом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання Express.

Loading...

Медики кажуть, високий кров’яний тиск, якщо його не контролювати і не лікувати, збільшує ризик серцевих захворювань. При цьому його досить легко контролювати за допомогою здорового харчування – овочі, фрукти, відмова від алкоголю і солі (остання накопичує натрій, а він підвищує кров’яний тиск).

Тим, хто намагається дотримуватися дієти, експерти радять перейти також на оливкову олію, вона знижує систолічний та діастолічний тиск в організмі. Її можна використовувати не тільки як заправку в салатах, але і готувати на неї інші страви.


Нагадаємо, вчені з Сіднейського університету з’ясували, що від інфаркту міокарду гине вдвічі більше жінок, ніж чоловіків, хоча хворих серед чоловіків більше. Були проведені дослідження, під час яких порівнювали хворих жінок і чоловіків, метод їх лікування, первісний стан.

В результаті з’ясували, що чоловіків і жінок просто лікували по-різному. Лікарі призначали жінкам менш детальне обстеження, через що смертність від інфаркту у них зростала вдвічі. Це пояснюється тим, що лікарі зазвичай вважають, що інфаркт міокарда більш небезпечний для чоловічого організму, ніж для жіночого.

Джерело: Народна Правда
загрузка...