Росіяни зібралися знімати черговий фільм про Крим

Росіяни зібралися знімати черговий фільм про Крим
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На анексованому півострові почали знімати кінострічку «Крим небесний». Про це в ефірі радіо «Супутник в Криму» розповів автор проекту радянський і російський кінорежисер, сценарист та актор Сергій Дебіжев, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на РИА Новости (Крим).

За словами автора, основна задача картини, — дати можливість подивитися на Крим новим поглядом.

“Крим в якомусь сенсі починає писати історію з нового аркуша, починає нове життя. І мені здається, що він може бути прикладом для решти всієї країни”, – пояснює Дебіжев.

Ми спробуємо знайти все саме виразне, потужне, цікаве, що є на півострові, значуще, символічне, приголомшливе в сенсі картинки. Крим гідний, щоб його берегти та охороняти. Гармонізація Криму і перетворення його в справжній діамант у російській короні, найбільший і найцінніший, — ось який меседж ми плануємо відправити нашим фільмом», — розповів режисер.

Зйомки фільму цілий рік будуть йти у різних куточках півострова і завершаться восени наступного року, поки йде вибір натури.

Дата прем’єрного показу кінострічки поки не відома. Однак Дебіжев пообіцяв, що презентація відбудеться у всіх великих містах півострова, а також на російському телебаченні.


Нагадаємо, мережа кав’ярень Sharikava, яка працює в Житомирській області, розмістила на своєму сайті карту України без анексованого Росією Криму, що стало приводом для скандалу в соцмережі. Обурені користувачі зажадали від керівництва пояснень, але все, що компанія змогла відповісти — відключила портал.

Як повідомлялося, у Києві масштабний прорив труби з гарячою водою перетворив Печерську площу на декорації до фільмів про кінець світу.

Також, художниця Леся Гусєва запропонувала цікаву серію ілюстрацій «Пенсіонерія» про те, як поживають відомі кіногерої у поважному віці.

Джерело: Народна Правда