Вища рада правосуддя, незважаючи на пряму заборону закону розглядає анонімки

Вища рада правосуддя, незважаючи на пряму заборону закону розглядає анонімки
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

За численними повідомленнями ЗМІ, Вища рада правосуддя, незважаючи на пряму заборону закону, почала розглядати анонімки.
Так, до Вищої ради правосуддя 17.11.2018 р і 25.11.2016 р надійшли дві скарги від якоїсь Іванової Катерини Іванівни з проханням долучити  скандального суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова до дисциплінарної відповідальності.

І ніхто б не засуджував Вищу раду правосуддя, якби Катерина Іванова дійсно існувала. Але, її існування спростовується проведеним розслідуванням, в ході якого якась молода особа підтвердила, що вона, будучи адвокатом юридичної компанії «еПраво», за запитом клієнта готувала і підписувала скаргу щодо пана Ємельянова. Кілька маніпуляцій мишкою дозволяють дізнатися, що в «еПраво» ніколи не працювала і не працює Іванова Катерина. Замість цього, в компанії чесно і відкрито працює адвокат Григор Катерина, яка, на відміну від вигаданої Іванової, числиться в реєстрі адвокатів України.

Loading...

Вища рада правосуддя, незважаючи на пряму заборону закону розглядає анонімки


Але, Вища рада правосуддя ігнорує зазначені факти, як і ту обставину, що згідно з приписами ст. 107 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» ВРП не має права відкривати дисциплінарну справу щодо судді за скаргою аноніма. Мабуть, панам з ВРП варто порадити звернутися до великої юридичної енциклопедії, в якій анонім визначається як безіменний автор листа, або ж автор, який сховав своє ім’я.

До слова, загадкова Іванова, незважаючи на неодноразові виклики ВРП так жодного разу і не з’явилася, і ніяких додаткових пояснень більш не надавала. Тому виникає цілком закономірне питання: “так хто Ви, загадкова Катерина Іванова?”

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...