«Слон у посудній лавці»: психолог розповіла, як відрізнити Путіна від двійника

Астропсихолог вказав на значні відмінності

«Слон у посудній лавці»: психолог розповіла, як відрізнити Путіна від двійника
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий астропсихолог Валентина Віттрок відзначила дивину у президента РФ Володимира Путіна і його можливих двійників.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Факти».

Loading...

Віттрок розповіла, що якщо переглянути різні фото з офіційних заходів, то можна помітити зовнішні відмінності. Особливо виділяються руки Путіна і його двійників. Також різняться зморшки і вуха у осіб, яких видають на президента РФ.

«Скажімо, зрозуміти, що у Путіна є двійники, можна по руках. У одного з них – бурята за національністю – пальці товсті, як сардельки. Придивіться до розташування і форми зморшок, мочок вух, які у всіх людей різні, як відбитки пальців», – зазначила вона.

Віттрок також додала, що про наявність двійників свідчить зміна політики і стилю управління Путіна.

«Попередній Путін дуже грамотно вів справи – налагодив добрі стосунки як з Європою, так і з Америкою, демонстрував просто чудеса дипломатії, лобіюючи інтереси Росії на всіх рівнях. А що робить Путін нинішній? Псує відносини з усіма, з ким тільки можна, втручається у внутрішні справи інших країн, загрожує існуючим і неіснуючим зброєю. Загалом, веде себе як слон в посудній лавці. Між двома цими людьми дуже мало спільного», – вважає астропсихолог.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що журналіст Роман Цимбалюк, який працює в Москві, прокоментував історію про двійників президента РФ Володимира Путіна.

Джерело: Народна Правда
загрузка...