Ти мерзотник: скандальні екс-нардепи влаштували бійку у прямому ефірі

Богословській не сподобалася фраза Червоненка про гроші

Ти мерзотник: скандальні екс-нардепи влаштували бійку у прямому ефірі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Колишній народний депутат Інна Богословська, а також колишній міністр транспорту і зв’язку, екс-голова Запорізької ОДА Євген Червоненко влаштували бійку в ефірі одного з українських телеканалів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео інциденту опублікували на YouTube.

Loading...

Червоненко в ефірі заявив, що раніше в Україні не було цензури, підкресливши, що Богословська збрехала. Далі він додав, що свого часу, коли його «заганяли», втратив завод. Тут його перебила Богословська фразою: «Женя, я не розмовляю базарною мовою. Це маячня».

«Все ти розмовляєш і приходиш, коли треба – за грошима, не бреши», – сказав Червоненко.

Богословська ж, прокричавши «ти – мерзотник!», спробувала дати йому ляпаса, але її зупинили ведучі.

Після цього пішли обопільні образи, а Червоненко порадив Богословській  подати на нього в суд.У мережі активно коментують новий скандал, називаючи його черговою клоунадою, на яку можна дивитися вічно. Ти мерзотник: скандальні екс-нардепи влаштували бійку у прямому ефірі Ти мерзотник: скандальні екс-нардепи влаштували бійку у прямому ефірі


Ти мерзотник: скандальні екс-нардепи влаштували бійку у прямому ефіріНагадаємо, раніше посварилися народні депутати Ігор Мосійчук («РПЛ) і Сергій Лещенко (БПП). Зробили вони це після ефіру на телеканалі NewsOne, куди їх запросили у якості експертів. На думку Лещенка, для вирішення проблем з корупцією в Україні необхідно залучати на допомогу іноземних фахівців. Мосійчук висловив упевненість, що його колега представляє «типову позицію хохла-малороса», якому потрібно шукати собі пана по закордонах. Слово за слово і Мосійчук вдарив Лещенко тростиною по голові, а потім навіть погрожував розбити йому голову.

Джерело: Народна Правда
загрузка...