Декларації чиновників: Порошенко опинився в топі за кількістю фірм

Загалом українські чиновники та члени їх сімей виявилися власниками 18 тисяч 547 компаній

Декларації чиновників: Порошенко опинився в топі за кількістю фірм
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Депутат Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області Олександр Заболотний є засновником 151 компанії. Він виявився найбільш підприємливим серед українських чиновників.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на рейтинг проекту “Декларації”.

Loading...

Декларації чиновників: Порошенко опинився в топі за кількістю фірм


Другу сходинку у рейтингу посів депутат Київради Ігор Баленко. Він, згідно з декларацією, є бенефіціаром 117 компаній. Зазначимо, що 21 з них зареєстрована в офшорних зонах.

Третю сходинку поділили між собою президент України Петро Порошенко і народний депутат Вадим Новинський. Кожен із них задекларував за 102 компанії. 34 фірми Новинський зареєстрував у таких офшорних юрисдикціях як Британські Віргінські острови, Кіпр, острів Джерсі. Порошенко у свою чергу володіє 3 офшорами – двома на Кіпрі і одним на Віргінах.

На четвертому місці опинився народний депутат Максим Єфімов. У своїй декларації за 2017 рік він вказав 71 компанію, 23 із яких є офшорними.

Відзначається, що бізнес нардепа на окупованій території був переписаний на довірену особу Єфімова – Сергія Московського.

Також 19 грудня 2017 року Сергій Московський ставши бенефіціаром британської компанії “FINEROAD BUSINESS LLP”, яка через українську ТОВ “Амадеус Ко” володіє конгресно-виставковим центром “Парковий” у Києві.

П’яту сходинку рейтингу посів народний депутат Олександр Герега. Він з дружиною Галиною володіє 61 компанією, 8 з яких – кіпрські та британські офшори.

Загалом українські чиновники та члени їх сімей виявилися власниками 18 тисяч 547 компаній, 270 із яких зареєстровані в офшорних юрисдикціях.


Нагадаємо, раніше журналісти показали розкішну лондонську нерухомість скандального мера Одеси Геннадія Труханова.

Раніше Луценко розповів, чому «слухали» Холодницкого. Питання про звернення до суду за дозволом на прослуховування керівника САП Назара Холодницкого виникло під час розслідування кримінального провадження стосовно шахрайства.

Нагадаємо, суд призначив експертизу записів з прослуховуючого пристрою, який встановили в кабінеті антикорупційного прокурора Назара Холодницкого. Визначення на експертизу видав суддя Печерського райсуду Києва ще 3 травня.

Додамо, Артем Ситник звинуватив Назара Холодницкого в гальмуванні деяких розслідувань НАБУ.

Також,  голова НАПКА не вказала в декларації Skoda Octavia, якою вона користується разом з чоловіком, але записана машина на свекруха Надію Тимер-Булатову.

Зазначимо, екс-начальник держекспертної служби МВС влаштувався радником Авакова й оселився поряд з ним у закритому спецкомплексі.

Між іншим, Солом’янський суд Києва 4 травня наклав арешт на квартири, машиномісця та акції сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова.

Як відомо, за протидію проведенню в Україні виборів російського президента на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Москва відкрила справу. 

Крім того, експерти Офісу реформи адмінпослуг розробили і представили законопроект, згідно з яким прописку буде можливо замінити на реєстрацію за декларативним принципом, або на базі демографічного реєстру.

Також раніше повідомлялося, що в соцмережах поширюється неправдива інформація про обмеження терміну дії українського паспорта старого зразка.

Додамо, що проживання не за місцем реєстрації не є причиною для відмови в оформленні субсидії. Раніше ця допомога від держави надавалася тільки зареєстрованим у конкретному приміщенні українцям, а зараз це зможуть зробити навіть орендарі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...