Сила в правді

Навігація
Головна Новини Обдурюють митників: АТБ опинилося в епіцентру нового скандалу

Обдурюють митників: АТБ опинилося в епіцентру нового скандалу

АТБ не бажало сплачувати повну вартість товару

Обдурюють митників: АТБ опинилося в епіцентру нового скандалу
в Новини/Соціальна правда

Мережу супермаркетів АТБ звинувачують у спробі обдурити українських митників.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У січні 2018 р. АТБ намагалося  оформити близько 40 тис. китайських тарілок на Дніпропетровській митниці. Правоохоронці, дослідивши надані документи, виявили разючі розбіжності в графах з інформацією про відправника товару та  в відмітках стосовно оплати його перевантаження  на інше судно.

Проте найбільше  здивувала працівників митниці вартість посуду у розмірі 14 тис доларів США, хоча має бути заявлена зовсім інша сума – 27 000  ! Оце так різниця ! У цілих два рази !

13 тис. доларів економії на низькопробному китайському непотребі. Непогані гроші. Чи не так ?

Враховуючи ці обставини, правоохоронці відмовили у проханні АТБшникам. Обурившись діями митників, АТБ вирішило шукати допомоги  у Дніпропетровського адміністративного суду.

Місцева Феміда як завжди виступила на боці імперії олігарха Геннадія Буткевича. Розбіжностей у документах маркету судді не виявили та прийшли до висновку, що митники завищили вартість товару.

Митники завищили ? Цікаво, наскільки завищили ціну самі АТБшники, продаючи свій посуд  ?

Варто зазначити, що дніпровські суди вже не вперше лобіюють інтереси АТБ. Так, нещодавно  без задоволення залишився позов КП «Львівтеплоенерго» про стягнення боргу з мережі. Як довго ще буде продовжуватись цей безлад ?


Нагадаємо, від Києва до Одеси, від Заходу до Сходу, немов чума АТБ розповсюджується по нашій країні, створюючи «новий стиль» життя. Щоправда, такі реалії навряд чи можна назвати життям. Алкопритони та сміттєзвалища – ось на що перетворює сепармережа українські міста ! Як  це сталося – інше питання, ми ж розглянемо найбільш яскраві приклади беззаконня відомої мережі.

Новий «делікатес» від мережі під виглядом крупи «Басматі» придбав житель міста Дмитро Іванов. Розкривши пачку, він побачив, що замість азіатського продукту маркет підсунув йому звичайний рис. До того ж товар явно смердів цвіллю.

Упившись «владою», охоронці АТБ постійно ображають покупців, а то і застосовують силу. Просто так, без приводу. І цьому є безліч прикладів.

У м. Сокаль Львівської області можуть закрити АТБ. Варто зазначити, що цей маркет відкрився недавно – у січні 2017 р., однак згаданим порушенням при проектуванні і будівництві магазину не слід дивуватися.

На Кіровоградщині АТБ саботує рішення влади про продаж алкоголю у нічний час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: