На вулиці ні душі: росіян обурила прогулянка Путіна в порожньому місті

Президент РФ відвідав Омськ

На вулиці ні душі: росіян обурила прогулянка Путіна в порожньому місті
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росіян обурив приїзд президента РФ Володимира Путіна в Омськ.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Рroufu.

Видання зазначає, що до приїзду глави Кремля місто буквально очистили від громадян. Під час прогулянки Путіна в компанії чиновників по центру міста на вулицях не було помічено жодної людини.

Путін в оточенні представників омських влади прогулювався по Любінському проспекту, який вдень заповнений городянами. Однак по опублікованим фото видно, що Путіна оточували тільки журналісти та охоронці.

Видання пише, що місцеві жителі розповідали, що в день приїзду Путіна їм просто не давали виходити на вулиці, а в місцевому аеропорту спеціально затримували рейси, щоб пасажири не зіткнулися з президентом.

Уфимський блогер Стас Михайлов розповів про те, що в центрі Омська з Путіним нібито випадково зустрілися місцеві діти, і у них несподівано виявилися портрети президента, на яких він залишав свої автографи.

Після цього охоронці підпустили до президента ще одну групу громадян. В основному, це були дуже красиві молоді дівчата з маленькими дітьми. Їм дозволили поставити Путіну кілька питань.Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у США розповіли, хто зробив Путіна президентом.

Джерело: Народна Правда