Правильного харчування не існує: вчені зробили несподівану заяву

Вживання продуктів, які викликають різкий стрибок цукру в крові, призводить до ризику розвитку діабету і серцевих захворювань

Правильного харчування не існує: вчені зробили несподівану заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Правильного і універсального здорового харчування не існує – те, що одній людині може принести користь організму іншої – може завдати шкоди. До такого висновку дійшли ізраїльські вчені з інституту Вейцмана – Еран Элинав і Еран Сегал.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, вчені вивчили дані 800 осіб, їх вік коливався від 18 до 70 років, пише healthinfo.

У кожного “піддослідного” був глюкометр, який систематично вимірював рівень цукру в крові. І результати здивували весь світ. Виявилося, що реакція організму на продукти залежить виключно від особливостей самого організму, а не від їжі. Вона (реакція) залежить від мікробіом (набір з мікробів, що живуть усередині організму, у кожної людини він індивідуальний), фізичної активності (клітини фізично активних людей більш сприйнятливі до глюкози після їди рівень цукру в крові у них нижче), стресу (організм виділяє адреналін і кортизол, які сприяють виділенню цукру з печінки, підвищуючи його рівень в крові).

Таким чином, одній людині кавун може підвищити рівень глюкози більшому, ніж шоколад.

У чому небезпека високого рівня глюкози

Коли людина споживає неправильні продукти, зростає рівень цукру в крові, а підшлункова залоза виробляє ще більше інсуліну. Клітини реагують на це, зберігаючи глюкозу у вигляді глікогену і жиру. А це в свою чергу призводить до зниження цукру в крові – голоду з усіма витікаючими з цього наслідками.


Нагадаємо, директор Інституту профілактики та епідеміології онкологічних захворювань Фрайбурзького університету і професор Гарварду Карін Міхелс назвала кокосову олію отрутою для людського організму.

Джерело: Народна Правда