Шкільні канікули: як будуть відпочивати діти у новому навчальному році

Міносвіти дає рекомендації щодо канікулярних дат

Шкільні канікули: як будуть відпочивати діти у новому навчальному році
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Став відомий графік шкільних канікул на 2018-2019 навчальний рік.

Перед початком нового навчального року не зайве дізнатися, коли школярі будуть відпочивати восени і в цілому чи є зміни в звичному розписі навчального року, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Варто зазначити, що самостійне право встановлювати дати шкільних канікул має кожен навчальний заклад у відповідності з Законом України про освіту. Але закон встановлює норму згідно якої загальна тривалість канікул протягом навчального року не повинна перевищувати 30 днів.

При цьому Міносвіти дає рекомендації щодо канікулярних дат початку в навчальному році.

Так пропонується встановити осінні канікули в період з 29 жовтня по 4 листопада. Зимові канікули можуть бути оголошені з 22 грудня по 7 січня. Датами весняних канікул можуть дні з 25 березня по 31 березня.

Також варто враховувати, що з урахуванням епідемії грипу та введення карантину, що трапляється нерідко, навчальні заклади можуть зрушувати дати канікул.

На постійній основі існує проміжок дат для літніх канікул. Навчальний рік має завершитися до 1 червня включно. А для випускників канікули передбачені відразу після здачі іспитів підсумкової атестації.


Нагадуємо, свято першого дзвоника може бути проведений як 1 вересня (у суботу), так і 3 вересня (понеділок), рішення про проведення приймає особисто навчальний заклад.

Також, Уляна Супрун дала поради батькам, як ефективно підготувати дитину до нового навчального року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...