«Загроза демократії»: Маккейн після смерті «видав» таємний зв’язок Путіна та Трампа

У прокат виходить скандальний фільм

«Загроза демократії»: Маккейн після смерті «видав» таємний зв’язок Путіна та Трампа
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У п’ятницю, 31 серпня, у США в прокат виходить документальний фільм про співпрацю президента РФ Володимира Путіна та голови Білого дому Дональда Трампа.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Variety.

У кінострічці «Активні заходи», за запевненням творців, розкажуть про багаторічну зв’язку Путіна і Трампа. У фільмі покажуть факти втручання в президентські вибори в США в 2016 році, які приписуються Росії.

Режисер фільму Джек Брайан заявив, що Трамп всього лише «маріонетка» Путіна, який його слухався протягом десятиліть. Він упевнений, що Путін вже 30 років веде таємну політичну війну за допомогою кібератак, пропаганди та корупції.

Також у фільмі будуть показані уривки інтерв’ю з сенатором Джоном Маккейном, суперницею Трампа на виборах президента США Хілларі Клінтон, колишнім послом США в Росії Майкл Макфол, а також іншими політиками і представниками американських спецслужб.

«Коли ми починали знімати фільм, то думали, що знайдемо скандальні факти про Путіна і Трампа, а в підсумку виявили найбільшу за 100 років загрозу американської демократії», – зазначив режисер.Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у США розповіли, хто зробив Путіна президентом.

Джерело: Народна Правда