Мішки з піском та офіціанти у камуфляжі: що відомо про донецьке кафе “Сепар”, де вбили Захарченка

З чуток заклад належить колишньому охоронцеві Захарченко

Мішки з піском та офіціанти у камуфляжі: що відомо про донецьке кафе “Сепар”, де вбили Захарченка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Кафе «Сепар», в якому підірвали ватажка «ДНР» Олександра Захарченка, працювало менше року.

За чутками заклад належить колишньому охоронцеві Захарченка, і ватажок терористів разом з іншими “видатними діячами» «ДНР» часто заходили в це кафе, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Кафе “Сепар” почало працювати в Донецьку на бульварі Пушкіна з кінця минулого року. За задумом керівництва закладом, його логотипом був Чебурашка в камуфляжі.

За відгуками відвідувачів “Сепар” був тихим і зручним місцем відпочинку.

В оформленні приміщення була використана військова тематика: мішки з піском у вікнах, військовий камуфляж в одязі офіціантів, подача рахунків у гільзі та інше.

У меню закладу теж були присутні військові нотки: “Закуска генеральська”, “Солдатський льох”, “Солянка армійська”, “Закуска до пива рядового”, але і “Мамині голубці” теж були присутні.Як стало відомо увечері в п’ятницю, 31 серпня, у кафе «Сепар» стався вибух, в результаті якого смертельне поранення отримав Олександр Захарченко. Главу «ДНР» не змогли врятувати лікарі.

Пізніше стало відомо, що, на думку експертів, організувати замах на головного терориста Донецька було не можливо без залучення когось із найближчого оточення Захарченка. Виконавці заклали вибуховий пристрій в кафе. А потім, мабуть, привели його в дію дзвінком з телефону.

Джерело: Народна Правда