Осінь відкладається: синоптики поділились прогнозом погоди на перші тижні вересня

Осінь відкладається: синоптики поділились прогнозом погоди на перші тижні вересня
Автор Желізняк Олександр в Соціальна правда

Перші два тижні осені будуть схожі на літо, вересень буде аномально теплим

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на завідувача відділом синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віру Балабух.

Loading...

Віра Балабух пояснила, що лише коли середньодобова температура буде нижче +15, тоді можна буде говорити про прихід осені. “Протягом перших двох тижнів вересня середньодобові температури будуть близько +20 градусів, а на півдні і сході навіть вище”, – заявила завідувачка.

Осінь негативно позначитися на метеочутливих людях, через перепаду температур між денними і нічними показниками ( +30 і +15 градусві). “Особливо важко буде тим, хто страждає серцево-судинними захворюваннями”. – повідомила жінка.

Тільки з другої половини вересня, температурний режим вже наблизиться до осіннього, і буде показувати 16 градусів вище нуля, вдень 6-10 градусів вище нуля вночі. Кількість опадів на осінь обіцяється стабільним і в межах норми.


Нагадуємо, у більшості українських областей до наступного тижня буде переважати підвищений атмосферний тиск, сухе повітря, сонячна та малохмарна погода без опадів.

Джерело: Народна Правда