Захарченко не був ціллю: ЗМІ дізнались, кого насправді хотіли вбити у Донецьку

Захарченко не був ціллю: ЗМІ дізнались, кого насправді хотіли вбити у Донецьку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ватажок “ДНР” Олександр Захарченко не був метою вибуху в донецькому кафе “Сепар” 31 серпня. Швидше за все планувалася ліквідація “міністра доходів ДНР” Олександра Тимофєєва з позивним “Ташкент”. Про це повідомляє Telegram-канал “Незыгарь” з посиланням на джерело. За даними джерела, Захарченко збирався покинути пост ватажка псевдореспубліки у вересні і багато хто знав про його звільнення, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Вбивати Захарченко було безглуздо. Якщо це не була особиста помста”, – йдеться у повідомленні. А ось Тимофєєв, згідно інформації, насолив багатьом і останнім часом мав конфлікти з командирами і групами “ДНР”. Крім цього “Ташкент” “підпорядкував собі особисто весь оборот вугілля на території ДНР і грошових коштів за його реалізацію”. Згідно з повідомленням, він реалізовував вугілля на підконтрольні українській владі території і заробив на цьому більше мільярда рублів. Також Тимофєєв “кришував” контрабанду контрафактних товарів у Росію і розкрадав “гумконвої” з Росії, повідомляє джерело.

Повідомляється, що “міністр” займався рейдерством підприємств. Один з “віджатих” бізнесів він подарував своєму другові та “родичу по лінії першої дружини” Захарченка. “При “Ташкенті” почався дефіцит грошових коштів для виплат зарплат бюджетникам, пенсій та допомог (відбулося істотне зниження зарплат, близько 30% бюджетників взагалі не отримує заробітну плату, або отримує частково, пенсії отримують лише 50 % пенсіонерів, різні соціальні допомоги – 40-45%)”, – йдеться у повідомленні.

Капітал «Ташкента» оцінюється в 17 мільйонів доларів. Останнім часом у двох нерозлучних друзів — Захарченко і Тимофєєва — був конфлікт.

Також повідомляється, то “Ташкент” хотів зайняти місце Захарченка і створював коаліцію.


Нагадаємо, сьогодні, 31 серпня, в результаті вибуху в кафе «Сепар» у центрі Донецька був смертельно поранений ватажок «ДНР» Олександр Захарченко.

Пізніше стало відомо, що, на думку експертів, організувати замах на головного терориста Донецька було не можливо без залучення когось із найближчого оточення Захарченка. Виконавці заклали вибуховий пристрій в кафе. А потім мабуть привели його в дію дзвінком з телефону.

Також, Кремль звинуватив Україну у вбивстві Захарченка, київський режим вже не раз вдається до подібних методів для усунення інакомислячих і неугодних».

Джерело: Народна Правда