Жодних компромісів з ЄС: Мей заявила про принциповість у питанні Brexit

Жодних компромісів з ЄС: Мей заявила про принциповість у питанні Brexit
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що не піде на компроміс з ЄС у питаннях виходу з союзу, які зашкодять британським інтересам.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на The Sunday Telegraph.

Loading...

“Мене не змусять прийняти компроміси до пропозицій, прийнятим у Чекерсі (у липні 2018 року у заміській прем’єрській резиденції Чекерс була прийнята стратегія по Brexit), які не відповідають нашим національним інтересам”, – заявила Т. Мей. Британський прем’єр додала, що наступні місяці будуть критичними у визначенні майбутнього країни” і вона “усвідомлює свою місію”.

Великобританія покине Євросоюз 29 березня 2019 року, до цієї дати Лондон і Брюссель повинні укласти угоду про умови виходу з блоку. У липні уряд Британії представив угоду щодо виходу з ЄС.


Раніше, координатор ЄС щодо переговорів з Лондоном про Brexit Мішель Барньє заявив, що переговори з Великобританією про вихід країни з Євросоюзу вже завершені на 85%.

Як повідомлялося, голова комітету з цифрових технологій британської палати громад Деміан Коллінз (Damian Сollins) висловив припущення, що дані про спроби впливу Росії на вибори, які вже відомі, насправді можуть бути лише «верхівкою айсберга».

Також, Великобританія відмовиться виплачувати Євросоюзу належні 51 мільярд євро, якщо у Брюсселі не погодяться на нову угоду після Brexit.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...