«Путін – російська душа»: навіщо президент РФ їздив до ведмедів у тайгу

Експерт розповів, як Путіна піднімає собі рейтинг

«Путін – російська душа»: навіщо президент РФ їздив до ведмедів у тайгу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відпочинок президента РФ Володимира Путіна в тайзі повинен був показати росіянам, що він така же проста людина, як і його співгромадяни.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Обозреватель».

Loading...

Колишній перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш зазначив, що показною відпустку «втомленого» Путіна повинен був поправити рейтинг, що похитнувся.

«В оточенні Путіна є серйозні проблеми, якщо показують таку слабкість президента, втому, задишку. Він ледве піднімає ногу», – сказав Гавриш.

Екс-чиновник додав, що раніше Путіна їздив на весілля в Євросоюз, де непогано танцював, а після провів складні переговори з канцлером Німеччини.

«Цими кадрами, можливо, Путін показує, що він така ж людина, як і ви, в звичайному одязі. Там високий підйом, камера неправильно показала цей схил, він досить крутий судячи з того, як лежить дерево. Він втомився і показує, що він звичайна людина, як і всі росіяни. Ця душевна картинка, що він «близький», повинна змінити ситуацію – у Путіна рейтинг 45% сьогодні, а був 80% ще недавно», – пояснив Гавриш.

«Я думаю, що це такий правильний креативний хід, показати, що Путін втомився, він стомлений, йому потрібен відпочинок, і росіяни повинні його підтримати і пожаліти – російська душа схильна до цього. Але очікувати, що Путін може піти з-за хвороби – передчасно», – підкреслив він.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що прес-секретар президент Дмитро Пєсков розкрив нюанси відпочинку Путіна в тайзі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...