Не люблять живих свідків: як Кремль використає смерть Захарченка проти України

Вбивство ватажка терористів - зручний привід для Росії затягнути процес врегулювання ситуації на Донбасі

Не люблять живих свідків: як Кремль використає смерть Захарченка проти України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Вбивство ватажка бойовиків “ДНР” Олександра Захарченка Росія може використати проти України, і саме таку пропагандистську роботу вже розпочав Кремль, звинувачуючи Україну у вбивстві терориста. Таку думку висловив керівник Центру дослідження Росії, екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише  УНІАН.

За словами дипломата,  Олександр Захарченко – злочинець, який не був першим і не буде останнім у переліку прибраних Росією  свідків її злочинів на Донбасі і в усьому світі.

“В Москві не люблять живих свідків. А тому нічого надзвичайного, з точки зору Кремля, у вбивстві Захарченка немає – просто “прибрали” людину, яка багато знала і  могла в будь-який момент опинитися на території України”, – підкреслює він.

Огризко звернув увагу, що історія з ліквідацією ватажка терористів зараз дуже вигідна пропагандистській машині Кремля, щоб звинуватити Україну у вбивстві Захарченка та затягнути процес із врегулюванню ситуації на Донбасі –  заяви, які вже озвучили в Кремлі,  дуже гармонійно відображають саме цю логіку.


Як писала НАРОДНА ПРАВДА, 31 серпня, в результаті вибуху у кафе «Сепар» у центрі Донецька був смертельно поранений ватажок «ДНР» Олександр Захарченко.

Як стало відомо, під час ліквідації ватажка “ДНР” Олександра Захарченка  вибухівку  заклали в світильник. Захарченко загинув відразу від черепно-мозкової травми. Разом з ним загинув його охоронець – В’ячеслав Доценко. Серед поранених — “міністр доходів і зборів республіки” – Олександр Тимофєєв (права рука Захарченко).

У причетності до ліквідації Олександра Захарченка у кафе «Сепар» у Донецьку, звинувачують 14 осіб. Четверо з них вже «зізналися» у співпраці з Україною.

Також додамо, що голова Служби безпеки України Василь Грицак спростовує можливу причетність української сторони до вбивства ватажка «ДНР» Олександра Захарченка. Він припускає, що причиною могли стати розборки на комерційній основі.

Джерело: Народна Правда