Брежнєв, весела вдова та клон Путіна: у мережі побачили «мерців» на похоронах Кобзона

На похоронах Кобзона були віп-гості

Брежнєв, весела вдова та клон Путіна: у мережі побачили «мерців» на похоронах Кобзона
Автор Желізняк Олександр в Соціальна правда

Користувачі мережі обговорювали появу президента РФ Володимира Путіна на похоронах співака Йосипа Кобзона.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на політтехнолога Олексія Голубицького.

На прощальній церемонії Путін сидів поруч з вдовою Кобзона Неллі і першою радянської жінкою-космонавтом Валентиною Терешковою. Користувачі мережі відзначили захоплення пластикою дружини артиста та президента РФ.

«Путін і Неллі Кобзон сьогодні на похоронах «співака світового рівня». Скроєні по одному лекалу, як говориться», — зазначив він.

Поруч з ними сиділа Терешкова, яка, так би мовити, «не вписувалася» в компанію. «А Терешковоійтака пластика не за статусом, мабуть», — додав Голобуцький.

Крім того, користувачі мережі активно обговорював Путіна з його супутницями.

«Кремлівські «ходячі мерці», «Весела вдова», «З Валюхи Брежнєва хотіли виліпити», «У Терешкової з Кобзоном один хірург», «Повстання мерців», «Шкода не в кафешці Сепар», «Валя — Робін Вільямс в гримі», «З життя вампірів сценка!», «На Терешковій театральний грим?», «Клон Путіна не схожий на оригінал», «Терешкова більше на Брежнєва схожа», — писали в коментарях.


Брежнєв, весела вдова та клон Путіна: у мережі побачили «мерців» на похоронах Кобзона


Брежнєв, весела вдова та клон Путіна: у мережі побачили «мерців» на похоронах Кобзона Брежнєв, весела вдова та клон Путіна: у мережі побачили «мерців» на похоронах Кобзона Брежнєв, весела вдова та клон Путіна: у мережі побачили «мерців» на похоронах Кобзона


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що російський співак і депутат держдуми РФ Йосип Кобзон, помер 30 серпня після тривалої хвороби. При цьому для віп-зірок провели окрему прощальну церемонію з Кобзоном.

Джерело: Народна Правда