Отримати права стане легше: водіям більше не потрібні медичні довідки

Медичну довідку діставатимуть правоохоронці і підробити її більше не зможуть

Отримати права стане легше: водіям більше не потрібні медичні довідки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні можуть скасувати медичні довідки, як умову для отримання водійських прав. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, над цією ініціативою, судячи з матеріалу Auto24, розмірковують водночас у Міністерстві внутрішніх справ та міністерстві охорони здоров’я.

Зазначимо, практика проходження медичного огляду напередодні отриманням прав є у багатьох країнах, але  Україна не може побороти корупцію в цій сфері. Подібні довідки можна купити за 200 або 400 гривень часом прямо в кіоску біля сервісних центрів МВС.

Начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій вважає, що для водіїв легкових авто та мотоциклів потрібно спростити процедуру отримання прав, а в ідеалі дозволити сервісним баз доступ до медичних.

Іншими словами, медичні довідки для прав можуть отримати самі правоохоронці за запитом єдиної електронної медичної базі.

Виконуюча обов’язки керівника МОЗ Уляна Супрун вважає, що в таких випадках людина вже не зможе підробити довідку. Вона також додала, що вже з вересня 2018 року дані про професійні медичні огляди будуть заносити до єдиної електронної бази.


Нагадаємо, українські водії до кінця 2018 почнуть отримувати штрафи за порушення правил дорожнього року рекомендованими листами.


Також повідомлялося,що на дорогах готують масові перевірки. В «Укртрансбезопасности» вважають, що скасування заборони на планові перевірки перевізників допоможе знизити кількість дорожньо-транспортних пригод.

Джерело: Народна Правда