Сила в правді

Навігація
Головна Публікації Порошенко і Медведчук розіграють карту 1999 року

Порошенко і Медведчук розіграють карту 1999 року

Порошенко і Медведчук розіграють карту 1999 року
в Публікації

На українців знову хочуть випробувати старі політтехнології. Прикриваючись патріотичними гаслами, політики щосили намагаються прикрити минулі невдачі та утриматися при владі. Провернути чергову гру з виборцями збираються Президент Петро Порошенко і лідер проросійського крила в Україні Віктор Медведчук.

У гонитві за владою вони додумалися поділити українців на сорти. Політики зійшлися на спільній передвиборної стратегії, яка передбачає дві зони відповідальності – Захід і Схід. Кожен відповідає за виборців лояльного до себе регіону.

Стратегія не свіжа. Насправді політики підняли призабуті темники російських експертів і адаптували їх до нових реалій. За таким сценарієм відбувалися вибори у Росії в 1996 році.

Тоді чинного російського Президента Бориса Єльцина було завдання відтіснити найбільш небезпечного конкурента напериферию передвиборної боротьби і вивести у другий тур більш зручного спаринг-партнера – комуніста Геннадія Зюганова. Вибір припав саме на його кандидатуру, оскільки комуністу было що пригадати – «червоний терор», репресії кінця 1930-х років і т. п. Політтехнологи не помилилися з вибором піар-ходів:результат виборів був вирішений наперед.

Через пару років в Україні надихнулися ідеями російських піарників і застосували аналогічні прийоми. На виборах 1999 року експерти вивели у другий тур Петра Симоненка і Леоніда Кучму. Останньому вдалося зіграти на небезпеку реваншу комуністів в Україні. Тоді вибори також запам’ятались підсиленням контролю влади за ЗМІ і використанням адмінресурсу.

На думку політичних експертів Порошенко і Медведчука, головною складовою їх успіху на виборах 2019 року стане використання російської технології 22-річної давнини. Українців спробують загнати в безвихідну ситуацію, коли доведеться вибирати між Петром Порошенком і проросійським кандидатом. Нинішній Президент безперечно виграє у послідовника «русского мира» за допомогою залякування зворотного зближення з Росією.

Але для цього Порошенко необхідно пустити всіх «пропагандистських собак» найбільш сильних конкурентів і відтіснити їх на початковому рівні. Саме в цьому і полягає суть сьогоднішнього тимчасового об’єднання Петра Олексійовича з кумом російського Президента Медведчуком. Прокремлівський політик обіцяє взяти на себе роботу з східними виборцями.

Варто відзначити, що Порошенко і Медведчук не вперше співпрацюють. Історія їх дружніх відносин бере початок ще з 1997 року, коли Петро Порошенко вступив у партію СДПУ(о). Мандат народного депутата він отримав також як висуванець від партії Медведчука. Пізніше політики спільно почали вести бізнес справи і в 2014-му приступили до розробки «Мирного плану Порошенко» і «Мінських угод». Як бачимо, політики разом прийшли в політику, разом пройшли довгий шлях пліч-о-пліч і тепер разом будують плани на політичне майбутнє.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Публікації

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: