У “ДНР” назріває переворот, новий ватажок не подобається народу

В окупованому Донецьку кличуть повернутися терориста Стрєлкова-Гіркіна, щоб очолити "Новоросію"

У “ДНР” назріває переворот, новий ватажок не подобається народу
Автор Желізняк Олександр в Новини

Російські ЗМІ повідомили, що в “ДНР” готується переворот з метою обрання нового ватажка після ліквідації глави “республіки” Олександра Захарченка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Московский комсомолец“.

Так видання повідомляє, що в мережі почала поширюватися інформація про наміри провести  у центрі окупованого Донецька мітинг, щоб донести до самого верху вимоги простих донеччан, які нібито вимагають розформувати  “ДНР” і “ЛНР”,  прибрати кордони, а самопроголошені республіки об’єднати під єдиним прапором “Новоросії”.

ЗМІ стверджують, що Дмитро Трапезніков, якого  поспіхом призначили після вбивства Захарченка, не має легітимної влади, оскільки його не вибирали мешканці “республіки”, він не схвалений “парламентом” і не має ніяких підстав керувати “ДНР”.

Джерела видання повідомили, що після вбивства Захарченка в окупованому Донецьку  реанімувалися конфлікти і суперечки між різними бандитськими угрупованнями, що може вилитися в неабияку боротьбу з непередбачуваним результатом.

“Це саме та реакція, якої найменше хотіли б зараз в Кремлі”, – стверджують джерела видання.

Також російські ЗМІ повідомили, що в окупованому Донецьку заявили, що в “ДНР” треба повернути    Стрєлкова-Гіркіна, який зараз  живе в Москві.


Як писала НАРОДНА ПРАВДА, 31 серпня, в результаті вибуху у кафе «Сепар» у центрі Донецька був смертельно поранений ватажок «ДНР» Олександр Захарченко.

Як стало відомо, під час ліквідації ватажка “ДНР” Олександра Захарченка  вибухівку  заклали в світильник. Захарченко загинув відразу від черепно-мозкової травми. Разом з ним загинув його охоронець – В’ячеслав Доценко. Серед поранених — “міністр доходів і зборів республіки” – Олександр Тимофєєв (права рука Захарченко).

У причетності до ліквідації Олександра Захарченка у кафе «Сепар» у Донецьку, звинувачують 14 осіб. Четверо з них вже «зізналися» у співпраці з Україною.

За словами керівника Центру дослідження Росії, екс-міністра закордонних справ України Володимира Огризка, вбивство ватажка  “ДНР” Олександра Захарченка Росія може використати проти України.

Джерело: Народна Правда