Як виглядають “вбивці” Захарченка: опубліковано фото

Двоє розшукуваних чоловіків перебували в кафе "Сепар" в момент ліквідації головного терориста "ДНР"

Як виглядають “вбивці” Захарченка: опубліковано фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

“МВС ДНР” опублікувало фото  “вбивць” Захарченка – людей, яких розшукують як підозрюваних  у вбивстві ватажка бойовиків Олександра Захарченка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА,  інформацію і фото розшукуваних опублікували на сайтах сепаратистів.

На фото зображено двох чоловіків старшого віку, які на момент ліквідації втажка, за інормацією так званих, “силовиків ДНР”, перебували в кафе “Сепар”.

Вони через ЗМІ звернулися до вказаних чоловіків і громадян, які можуть володіти будь-якою інформацією про місцезнаходження зазначених на фото осіб, звернутися до найближчого відділку поліції.


Як виглядають “вбивці” Захарченка: опубліковано фото


Як писала НАРОДНА ПРАВДА, 31 серпня, в результаті вибуху у кафе «Сепар» у центрі Донецька був смертельно поранений ватажок «ДНР» Олександр Захарченко.

Як стало відомо, під час ліквідації ватажка “ДНР” Олександра Захарченка  вибухівку  заклали в світильник. Захарченко загинув відразу від черепно-мозкової травми. Разом з ним загинув його охоронець – В’ячеслав Доценко. Серед поранених — “міністр доходів і зборів республіки” – Олександр Тимофєєв (права рука Захарченко).

У причетності до ліквідації Олександра Захарченка у кафе «Сепар» у Донецьку, звинувачують 14 осіб. Четверо з них вже «зізналися» у співпраці з Україною.

А тим часом російські ЗМІ повідомили, що в окупованому Донецьку назріває переворот – донеччанам начебто не подобається новопризначений Дмитро Трапезніков і вони кличуть повернутися терориста Стрєлкова-Гіркіна, щоб очолити “Новоросію”.

 

Джерело: Народна Правда