Кому протипоказано вживати олію на голодний шлунок

Пити олію на голодний шлунок корисно, але далеко не всім

Кому протипоказано вживати олію на голодний шлунок
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Олія – це жир, люди, які п’ють її на голодний шлунок, можуть самі простимулювати в своєму організмі потужний викид жовчі з усіма витікаючими з цього наслідками. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про шкоду вживання на голодний шлунок лляної, конопляної або іншої олії холодного віджиму повідомила відомий дієтолог Тіана Фіалкова у себе в Instagram.

За її словами, пити олію не можна людям, які знайомі з такими захворюваннями, як гастрит і панкреатит. Крім того, олія завдає шкоди за наявності: серйозної паразитарної інфекції, жовчнокам’яної хвороби, виражених застійних явищах у жовчовидільної системи.

Loading...

Фіалкова підкреслює, олія на голодний шлунок може обернутися для таких людей госпіталізацією.

Дієтолог рекомендує спочатку пройти процедуру УЗД, яка повинна показати людям, чи можна їм пити олію.

Кому пити олію на голодний шлунок можна

Всім, хто не має гострих запальних захворювань шлунково-кишкового тракту і жовчовивідний системи. Корисніше і безпечніше, за її словами, додавати рослинні олії в теплі сніданки (приклад: каша).


Нагадаємо, одночасно з цим оливкова олія – джерело здорових жирів і поживних речовин, які так необхідні для нашого здоров’я. Урачи радять щодня випивати одну чайну ложку оливкової олії, щоб захистити серце і печінку від хвороб, нормалізувати рівень цукру в крові.

Джерело: Народна Правда
загрузка...