Не вірить: Трамп хоче дізнатися, хто “злив” інфу про опозицію у Білому домі

Трамп назвав скандальну публікацію в The New York Times такою, що загрожує інтересам національної безпеки США

Не вірить: Трамп хоче дізнатися, хто “злив” інфу про опозицію у Білому домі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трамп прокоментував нещодавню скандальну публікацію в газеті The New York Times про опозицію в Білому домі і зажадав від видання назвати ім’я автора статті. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це президент США традиційно написав у своєму Твіттері.

“Якщо  анонімний боягуз реально існує, то The New York Times має видати його уряду, виходячи з інтересів національної безпеки”, – написав Трамп.

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс виступила з різкою критикою на адресу видання і зажадавши від The New York Times  вибачитися перед Трампом. Вона назвала публікацію  “ще одним свідченням узгоджених дій ліберальних ЗМІ, метою яких є    дискредитація президента”.

Видання The New York Times в середу опублікувало статтю анонімного автора під назвою “Я – частина опору всередині адміністрації Трампа”. Автор, який назвався”високопоставленим співробітником” апарату Білого дому, розповів, що в Білому досі  існують групи чиновників, які протидіють політиці президента. Ці чиновники високого рангу  в адміністрації Трампа працюють над тим, щоб зсередини знешкодити політику, яку  проводить Трамп, а також перешкодити проявам його гірших нахилів.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, у США опублікують нову книгу про  роботу адміністрації президента Дональда Трампа. У скандальній публікації автори матеріалу розкриють таємні лаштунки кабінету американського президента. Уривки книги вже опубліковані у статті Washington Post. Їх зміст просто шокує читача. Так, виявилося, що Дональд Трамп сумнівається у доцільності розміщення американських військ на Корейському півострові, на що міністр оборони Джим Меттіс зауважив, що це необхідно для безпеки всього світу.

Нагадаємо, за публікацію слів, які були сказані не під запис під час інтерв’ю, Дональд Трамп, президент США, розкритикував агентство Bloomberg.

31 серпня у США в прокат вийшов документальний фільм про співпрацю президента РФ Володимира Путіна та голови Білого дому Дональда Трампа.

Джерело: Народна Правда