Монгольські пращури: китайці нагадали росіянам, чия Сибір

Китайці пам'ятають, що Сибір історично належить їм

Монгольські пращури: китайці нагадали росіянам, чия Сибір
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росіяни намагаються домогтися від президента РФ Володимира Путіна заборони на вирубку лісу і експорт деревини в Китай. Китайці, в свою чергу, нагадують їм, кому історично належить Сибір.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Сегодня, напередодні на одному з великих китайських новинних ресурсів опублікували матеріал – відповідь сибірякам, які вимагають ввести мораторій:

“У минулому Сибір була зайнята монгольськими пращурами, в принципі, є територією Китаю”.

Цікаво, що матеріал був опублікований на відомому китайському новинному агрегаторі JinriToutiao – додаток вивчає поведінку користувача: які тексти він читає і як довго, яким постам ставить лайки в соціальних мережах. Далі формується відповідна новинна картина для конкретного читача.

Петицію опублікували на сайті Change.org.

“Сибір завжди була відома своїми лісовими масивами. Але зараз гордість нашої країни знаходиться в небезпеці: гектари найцінніших порід дерева вирубується і відправляється на експорт в Китай”, – основний посил її авторів.

У тексті також підкреслюється, що від вирубки “вмирає” озеро Байкал. Петицію вже підписали понад 640 тисяч чоловік.


Нагадаємо, китайські хакери, компанія яких розташовується в Вашингтоні, зламали приватний поштовий сервер Хілларі Клінтон під час її роботи на посаді держсекретаря США у 2009-2013 роках та в режимі реального часу переглядали всі її листи і чернетки.

Джерело: Народна Правда