У гімназії №1 міста Маріуполя Донецької області директор Людмила Антонова принизила тринадцятирічну ученицю під час святкової лінійки. Жінка наказала школярці “сховатися подалі”, заборонивши стояти в першому ряду, тому що їй не сподобався колір волосся дівчинки.
Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на 0629.
Школярці Анастасії директор дала тиждень, щоб перефарбуватися з малинового у каштановий, тому що це нібито неприродний колір волосся, який якимось чином порушує статут навчального закладу.
Крім того, працівник освіта порадила учениці, яка захоплюється аніме-культурою, використовувати фарбу. що змивається та займатися цим на канікулах.
При цьому директор визнала, що колір волосся не впливає на засвоєння навчального матеріалу школярами.
У свою чергу, в соцмережах відзначають, що даними вимогами директор принизила дитину й які може завдати шкоди психологічному здоров’ю.
Нагадаємо, раніше ми писали, що завуч з Дніпра продовжує захищати російську мову.
Також нагадаємо, що в одному з сіл Львівської області брати з багатодітної родини тримають у страху всю школу.