Від творців Ла-Ла Ленду: вийшов перший трейлер стрічки про амбіційну співачку-провінціалку

Від творців Ла-Ла Ленду: вийшов перший трейлер стрічки про амбіційну співачку-провінціалку
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда

Музична драма “За мрією” (Teen Spirit), де головну роль виконає Ель Феннінг (“Фатальний спокуса”, “Красуня для чудовиська”), вийшов перший трейлер

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА .

Історія “За мрією” повідає про провінційної дівчини Вайолет, яку помітив оперний співак Влад і запропонував їй стати професійною співачкою. Живучи на фермі і працюючи офіціанткою в кафе, дівчина тільки мріяла про кар’єру співачки, і ось вона отримує шанс стати професіоналом, однак для цього їй треба перемогти на талант-шоу.

Серед робочого персоналу значитися Фред Бергер, продюсер, який раніше випустив мюзикл “Ла-Ла Ленд”. Також участь у фільмі візьмуть співачки Аріана Гранде, Кеті Перрі, Робін, Еллі Голдінг та інші. А Макс Мінгелла, стане режисером картини, для якого це буде професійний дебют.


Нагадуємо, нова стрічка Квентіна Тарантіно, фільм перекаже історію про вбивство дружини відомого режисера Романа Поланскі. Акторський ансамбль у фільмі Тарантіно складуть Леонардо Ді Капріо, Бред Пітт, Денні Стронг, Сінді Свині, Джеймс Лендрі Хеберт, Майки Медісон.

Також, «Донбас» Сергія Лозниці, був обраний фільмом, який буде представляти Україну на престижної кінопремії Оскар 2019. Сюжет стрічки заснований на реальних подіях і розповідає про події, що відбувалися на сході України.

Джерело: Народна Правда