Не до ватажків “ДНР”: Донецьк заполонив жахливий сморід

Не до ватажків “ДНР”: Донецьк заполонив жахливий сморід
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З учорашнього дня, у соцмережах жителі тимчасово окупованого Донецька почали гостро обговорювати сморід по всьому місту.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на аккаунт «Хочу додому Донецьк».

“У Донецьку сморід посилився… буквально, дихати нічим вже практично добу, щось палять в районі Набережної безперервно…особливо з вечора починають і до обіду…газова атака…пробачте про наболіле….тут вже зовсім не до “Ташкента”… (одного з ватажків так званої “ДНР”, який втік в Росію) сердечники, люди похилого віку задихаются”, – написала одна з підписників аккаунту.

“Підтверджую, з учорашнього вечора і до ранку сьогоднішнього дня у Калінінському районі від Красногвардійського проспекту до набережної по проспекту Миру такий сморід, що вікна відкрити неможливо”, – пише ще один користувач.


Нагадаємо, радник президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков під час обговорення власного поста у соцмережах, образливо висловився стосовно критики президента.

Як раніше повідомлялося, у місті Лабитнангі біля коледжу встановили скульптуру «Граніт науки», на якому допустили граматичну помилку.

Джерело: Народна Правда