Веселилися: з’явилося відео з поминок по Кобзону

Веселилися: з’явилося відео з поминок по Кобзону
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда

VIP-поминки по Йосипу Кобзону, в мережі з’явилися численні відео заходу, де люди жартували, співали пісні і озвучували тости

Про це Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

В інтерв’ю для Dni.Ru одна зі співачок повідомила, що Неллі Кобзон попросила гостей не ревіти і не розкисати. “Коли я підійшла до труни, вона мені сказала: “Тільки не плач, Йосип не хотів би побачити тебе опухлою від сліз”.” – повідала про похорони співачка. Так само, вона розповіла про важку битву Кобзона з онкологічним захворюванням, не зважаючи на яке, співак продовжував виступати.

Відомий гуморист Максим Галкін, підтвердив слова про те, що Кобзон продовжував виступати, незважаючи на важкий стан здоров’я. “Коли я спитав у Нелі про Йосипа Давидовича, вона сказавла, що вранці у нього була хімія, а потім він сів на літак і полетів… і вже ввечері виступив в Донецьку.” – розповів Галкін.

Атмосфера веселощів на поминках, на думку співачка, яка дала інтерв’ю, не була дивною, і на те є кілька причин. “Йосип Давидович не був молодим, він прожив довге, гідне життя, також, безліч виконуваних пісень були написані ним самим, або його улюбленими.” – підсумувала співачка.


Нагадуємо, що для віп-зірок провели окрему прощальну церемонію зі співаком Йосипом Кобзоном, після церемонії тіло співака відвезли в концертний зал імені Чайковського.

Джерело: Народна Правда