У Росії люди вийшли на протести проти Путіна: фото, відео та подробиці

Учасників протестів затримує поліція

У Росії люди вийшли на протести проти Путіна: фото, відео та подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У неділю, 9 вересня по всій Росії проходять акції протесту проти підвищення пенсійного віку. Організаторами протесту є прихильники Олексія Навального.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на РосЗМІ.

Loading...

У деяких містах акції узгоджені з владою, а в деяких – ні, зокрема не схвалені протести в Москві і Санкт-Петербурзі.

Примітно, що саме в цей день в 80 суб’єктах РФ проходять вибори різного рівня. Наприклад в Москві обирають мера, а в Підмосков’ї – губернатора.

Перші мітинги пройшли у Владивостоці, Красноярську, Хабаровську і Південно-Сахалінську. ЗМІ повідомляють про затримання в Хабаровську 12 учасників протесту, 8 з яких пізніше відпустили.

За даними штабу Навального в Хабаровську, серед затриманих на мітингу була школярка, яка розмахувала прапором Росії. Її звинувачують в непокорі поліції.

Інформація про протести і затримання їх учасників постійно з’являється в соцмережах.Нагадаємо, У Росії вирішили підвищити пенсійний вік, хоча 13 останніх років президент Володимир Путін обіцяв, що цього не станеться.

Нагадаємо також, за словами російського журналіста Сергія Пархоменка, Росія перебуває в середині списку країн за різницею між тривалістю життя і пенсійним віком, проте в разі підвищення віку виходу на пенсію стане однією з найгірших за цим показником.

Джерело: Народна Правда