Сила в правді

Навігація
Головна Новини САП саботує роботу НАБУ в справі Ісаакяна

САП саботує роботу НАБУ в справі Ісаакяна

САП саботує роботу НАБУ в справі Ісаакяна
в Новини/Політична правда/Правда про чиновників

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зливає справу чиновника, який завдав збитків державі на 14,5 млн гривень.

Про це повідомляється на сайті НАБУ.

Прокурор спеціалізованої прокуратури готує угоду для екс-керівника Державної інноваційної фінансово-кредитної установи і замінити тюремне ув’язнення умовним терміном.

Національне антикорупційне бюро України заявило про те, що працівники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури готується підписати угоду з колишнім керівником Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, Арсеном Ісаакяном, який підозрюється у завданні збитків державі на 14,5 мільйонів гривень.


САП саботує роботу НАБУ в справі Ісаакяна


Так, Національне антикорупційне бюро України зазначає, що працівники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури хочуть змінити кваліфікацію злочина інкримінованого Іссакяну з особливо тяжкого (крупна розтрата державного майна – карається позбавленням волі від 7 до 12 років, з конфіскацією майна) на більш м’який – зловживання владою та службовим становищем (карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років, без конфіскації майна).

“Обвинувачення наполягає взагалі звільнити екс-посадовця, викритого на корупції, від реального відбування позбавлення волі, замінивши його іспитовим строком у два роки. Прокурори САП пропонують звільнити обвинуваченого не тільки від цивільної відповідальності у вигляді відшкодування державі шкоди, а й від обов’язку брати участь у засіданнях судів усіх інстанцій, в яких наразі ДІФКУ намагається відстояти свої права та повернути вкрадені кошти”, – повідомляють на сайті НАБУ.

На думку Національного антикорупційного бюро України, укладання цієї угоду зведе практично нанівець шанси держави на те, аби компенсувати 14,5 мільйонів гривень збитків.

“Незрозуміло, чому обвинувачення, всупереч ст.469 Кримінального процесуального кодексу України, ініціювало в суді розгляд угоди про визнання вини, за якою колишній посадовець мав би зазнати покарання лише у вигляді штрафу у розмірі 17 тис. грн (1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Тим більше, що потерпіла сторона — ДІФКУ — від мирової угоди відмовилась, наполягаючи на необхідності повного відшкодування завданої їй шкоди”, – дивуються у правоохоронному органі.

В антикорупційному бюро зазначили, що в межах досудового розслідування зібрана достатня доказова база, яка свідчить про протиправність дій колишнього очільника ДІФКУ, що визнано самими прокурорами САП. Під час розслідування проведено низку експертиз. Крім того, з метою відшкодування завданих державі збитків, за клопотанням детективів НАБУ накладено арешт на майно обвинуваченого: позашляховик та низку об’єктів житлової нерухомості.

Арсена Ісаакяна затримали 18 лютого 2016 року на робочому місці за підозрою у розтраті державного майна на сумму 14,5 мільйонів гривень.

Довідково. Державна інноваційна фінансово-кредитна установа – не банківська фінансово-кредитна організація, яка надає фінансову підтримку (кредити) підприємствам різної форми власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: