Сила в правді

Навігація
Головна Новини Чоловік б'є дружину: поліції дозволили виселяти з дому насильників

Чоловік б’є дружину: поліції дозволили виселяти з дому насильників

Пріоритет - безпека жертви

Чоловік б’є дружину: поліції дозволили виселяти з дому насильників
в Новини/Соціальна правда

В Україні вступив в дію наказ Міністерства внутрішніх справ, який дозволяє поліції убезпечити жертву від кривдника прямо на місці виклику.

Суть документа в тому, що тепер представники поліції після прибуття на місце домашнього насильства, можуть видати кривдникові термінове розпорядження, яким заборонять навіть наближатися до жертви, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення заступника міністра МВС Тетяни Ковальчук.

Припис поліції може містити низку вимог до правопорушника: залишити місце перебування потерпілої особи; заборона на вхід в це місце; заборона на будь-який вид контакту з жертвою.

За словами Урядового уповноваженого з гендерної політики Е. Левченко, таке рішення може бути винесено у разі загрози життю та здоров’ю потерпілого.

Дане рішення виноситься за заявою жертви або з ініціативи співробітника поліції. Пріоритет – безпека жертви.

Втім, не дивлячись на очевидну корисність документа, експерти вже вказали на явний його недолік. Судячи з наказу, тепер багато чого буде залежати від швидкості прийняття рішення однієї зі сторін конфлікту, яка заявить себе постраждалою стороною. При цьому факт правовласництва житлом, у якому стався конфлікт, буде носити другорядне значення.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, актор В’ячеслав Кошелев, відомий за роллю в забороненому в Україні серіалі «Свати», побив свою дружину, про що відверто повідомив в соцмережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: