П’яний суддя С. Стопник із вимкненими фарами втікав від копів у Тернополі

П’яний суддя С. Стопник із вимкненими фарами втікав від копів у Тернополі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників
КАСТА НЕДОТОРКАНИХ

У 2015 році в Макарівському районі  Київської області Суддя Обеременко, будучи на підпитку за кермом, наводить вогнепальну зброю на патрульних: “Я тебя щас застрелю”, погрожує правоохоронцям.

На відео –  очманілий суддя.Тоді суддю Обеременка звільнили з посади, але вже через 2 роки – новий скандал вже із суддею Солом’янського суду м. Києва, яка спочатку заблокувала власним позашляховиком цілу вулицю, а на законну вимогу копів перепаркувати власний автомобіль, щоб не заважати руху – почала їх нахабно принижувати.

“Ніщеброди, ви за 8 тисяч готові маму продати”- казала тоді копам київська суддя Вікторія Кицюк.

«Вєршитєлі судєб», як самі судді полюбляють себе називати, і сьогодні, часто дозволяють собі їздити на авто п’яними, зловживають законодавством та погрожують поліцейським, які викривають їх протиправні діяння.

Доводиться констатувати, що попри реформу судочинства і правоохоронних органів, створення антикорупційних інституцій – “старі-нові” судді і далі почувають себе безкарними.

Нещодавно черговим прикладом зневаги закону, відсутності професійної етики, та елементарної людської поваги ,став одіозний суддя, голова Господарського суду Тернопільської області – Сергій Стопник.

Сергій Стопник – любитель відпочинку на природі в товаристві друзів. Своїх вподобань суддя  й не приховує: часто займається рибальством і мисливством, а також полюбляє лазню.

У своєму розпорядженні суддя має авто Mitsubishi Grandis 2006 року випуску, із задекларованою вартістю у 146 тисяч гривень, на якому він, вочевидь, їздить на вищезгадані розваги.

І все б воно нічого, але схоже, що Тернопільский суддя хоче їздити по вулицях міста лише за власними «неписаними правилами».

Як видно із протоколу затримання, інцидент із п’яним суддею Стопником трапився 11 червня 2018, близько 23.40 на вулиці Бригадній у м.Тернополі

Патрульні зупинили Mitsubishi Grandis в якому знаходився суддя Стопник, оскільки в автомобілі не працювали задні габарити.

Під час спілкування із водієм, тернопільські копи виявили  у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Після цього поліцейські попросили його пред’явити водійське посвідчення, пройти тест на вміст алкоголю за допомогою алкодрагера або ж пройти медичний огляд в наркодиспансері.


                                     

 Перегони НОН-СТОПник

Вийшовши із автомобіля, Суддя С.Стопник став погрожувати копам звільненням, а замість водійського посвідчення показав посвідчення Судді  Тернопільського Господарського Суду і почав посилатись на «суддівську недоторканість».

Після погроз і лайки в бік поліцейських, Сергій Стопник сів в машину і різко рушивши з місця, почав втікати від копів.

Тернопільські патрульні швидко зорієнтувалиь в ситуаціїї і перекривши дорогу автомобілю п’яного судді, силоміць витягли Сергія Стопника із машини й одягли на нього кайданки.

Невдовзі після затримання, одіозному судді з його слів стало погано, в нього «підскочив тиск» і він поросив викликати карету швидкої допомоги.

Це підтверджують і матеріали судової справи :


П’яний суддя С. Стопник із вимкненими фарами втікав від копів у Тернополі


У суді  Сергій Стопник вини у вчиненні правопорушення не визнавав. Розповідав, що опісля повідомлення про фару, запитання поліцейських про наявність у нього документів та ствердної відповіді на це питання, сів у авто і продовжив рух в напрямку свого дому.

А відмову проходити тест на алкодрагер, пояснив образою на поведінку копів…

Тобто, за логікою С.Стопника: якщо ти Голова Господарського суду – ти можеш не виконувати закон, а просто образитись на поліцейських і п’яним поїхати додому з дефиляди та ще й із непрацюючою фарою.


НЕ ЗРАДОЮ ЄДИНОЮ

Втім, не зважаючи на такі вражаючі деталі справи: переслідування автомобіля, затримання, кайданки, карету швидкої, і неймовірний тиск на слідство з боку впливових осіб Тернополя, а також ймовірної спроби маніпулювання результатами аналізів з боку лікарів на користь С.Стопника, цього разу Феміді потрібно віддати належне.

Тернопільський міський Суд, дослідивши докази та вислухавши свідків, вирішив, що Сергій Стопник – винен у вчиненні адміністративного правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП  (керування траспортним засобом у стані алкогольного спяніння).

Про що йдеться у постанові Тернопільського міськрайонного суду від 29 серпня, оприлюдненій у ЄДРСР 6 вересня.

Як результат Голова Господарського суду м.Тернополя був позбавлений водійських прав терміном на 1 рік , а також повинен був сплатити штраф у розмірі 10 200 грн.


П’яний суддя С. Стопник із вимкненими фарами втікав від копів у Тернополі


Цікаво й те, що маючи за собою такий репутаційний шлейф Сергій Стопник вже у вересні подав власну кандидатуру на посаду судді Верховного суду України…


То ж виникає логічне запитання: коли сам суддя Стопник нахабно порушує і зневажає закон, чи може він здійснювати правосуддя його іменем?

Джерело: Народна Правда