Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Трамп прийняв нове рішення щодо санкцій: росіянам варто задуматися

Трамп прийняв нове рішення щодо санкцій: росіянам варто задуматися

Зараз США не бачать інтенсивності російського втручання, яка спостерігалася в 2016 році, проте воно не виключається

Трамп прийняв нове рішення щодо санкцій: росіянам варто задуматися
в Закордонна правда/Новини

Глава Білого дому Дональд Трамп (Donald Trump) підписав указ, який дозволяє застосувати персональні санкції проти громадян іноземних держав, які брали участь у втручанні у вибори президента США в 2016 році.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Associated Press.

Радник з національної безпеки Джон Болтон (John Bolton) і директор Національної розвідки Ден Коатс (Dan Coats) заявили, що підписаний указ американського лідера насправді доводить, що пріоритетом для президента є безпека виборів, а сам документ повинен зупинити спроби маніпуляції результатами голосування.

У свою чергу, офісу директора національної розвідки, ЦРУ, Агентству з питань національної безпеки та департаменту внутрішніх справ ставиться прийняття рішення, чи стався насправді факт втручання у вибори.

Під “втручанням” мається на увазі спроба зламу “виборчої інфраструктури” або спроба змінити громадську думку за допомогою пропаганди або ж систематичного оприлюднення секретної політичної інформації.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що сьогодні, 12 вересня, президент США Дональд Трамп повинен підписати документ про введення санкцій проти компаній та осіб, які втручаються в американські вибори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: