Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда В Україні вирішили долю дітей-сиріт, надавши їм "притулок"

В Україні вирішили долю дітей-сиріт, надавши їм “притулок”

Дітей хочуть захистити від потрапляння в інтернати

В Україні вирішили долю дітей-сиріт, надавши їм “притулок”
в Економічна правда/Новини

На засіданні уряду схвалили постанову, яка має прискорити придбання, а також  будівництво житла для дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, за словами міністра соціальної політики Андрія Реви, постанова передбачає зміни щодо вартості будівництва дитячих будинків сімейного типу , а також планування при будівництві малих групових будинків за рахунок субвенції місцевим бюджетам з державного бюджету.

На думку чиновників, це захистить сиріт від попадання в інтернати – їх  виховуватимуть в так  званих дитячих будинках сімейного типу.

Прийнята постанова носить назву “Про внесення змін в Порядок і умови надання в 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, і забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа”.

Відзначимо, що в 2017 році уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба повідомляв, що в Україні 71 тисяча дітей мають статус сироти.


Нагадаємо, на початку року президент України Петро Порошенко видав Указ про забезпечення дітей-сиріт власним житлом, їм на це планували виділяти цільові кошти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: