Виборам в “ЛДНР” винесли вирок, який змінює все

"Вибори" хочуть провести на окупованих територіях, де відсутні базові умови безпеки

Виборам в “ЛДНР” винесли вирок, який змінює все
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Вибори на Донбасі, які затіяли ватажків терористичних республік “ЛДНР”, будуть нелегітимними, вони суперечать Мінським процесам.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в інтерв’ю виданню DW зробив спеціальний представник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер.

Loading...

Чому вибори будуть нелегітимними

“Вибори” хочуть провести на окупованих територіях, де відсутні базові умови безпеки. Волкер також підкреслив, що за логікою Мінських угод, самопроголошені “республіки” не повинні існувати.

“Проведення виборів – саме по собі нелегітимно, враховуючи умови безпеки, але також і тому, що це не ті утворення, які повинні існувати. Коли там буде безпека – тоді і повинні проводитися вибори”, – вважає спеціальний представник Держдепартаменту США по Україні.


Політолог Володимир Фесенко вважає, що проведення окупаційною владою ОРДЛО виборів надасть Кремлю шанс вирішити проблему легітимності «республік», а також полякати Захід і Київ зривом Мінських угод.


Нагадаємо, 7 вересня «народні ради республік» провели засідання і призначили дату виборів ватажків і депутатів» — 11 листопада.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...