Бойовики “ЛНР” несподівано вирішили повернути ув’язнених українців

Мова йде про ув'язнених, які були засуджені ще до початку військових дій на Донбасі

Бойовики “ЛНР” несподівано вирішили повернути ув’язнених українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Бойовики “ЛНР” раптово заявили, що готові передати Україні деяких ув’язнених. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ході брифінгу повідомив координатор СММ ОБСЄ Тоні Фріш.

За його словами, мова йде про ув’язнених, які були засуджені ще до початку військових дій на Донбасі:

“Я чув, що таких людей багато, які бажають, щоб їх перевели в підконтрольні райони. Принаймні, я знаю про 50 випадках. Але мені здається, їх буде більше після того, як буде зроблений важливий крок з боку ОРЛО”.

Про те, що ситуація з ув’язненими в Луганську гірше, ніж в Донецьку заявила перший віце-спікер Верховної Ради, представник гуманітарної групи на переговорах у Мінську Ірина Геращенко.

Вона пояснила, що Тоні Фрішу передали список із 17 українських заручників, але він провів зустрічі тільки з частиною з них – у Луганську йому організували зустріч взагалі не з тими людьми, про яких просили в Києві.


Нагадаємо, в Берліні відбудеться зустріч міністра закордонних справ Німеччини Хайко Маасу і глави зовнішньополітичного відомства Росії Сергія Лаврова. Сторони обміняються думками з приводу врегулювання конфлікту на сході України.


Також повідомлялося, що в Ростові-на-Дону відбулася секретна нарада, на якій обговорювали, що ж чекає «ДНР» в найближчі місяці і яку політику краще там вести.

Джерело: Народна Правда