Гучна справа: Омелян розповів, чи подасть у відставку

Гучна справа: Омелян розповів, чи подасть у відставку
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

Незважаючи на підозру у незаконному збагаченні, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що не збирається подавати у відставку.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на брифінг міністра.

Loading...

Більшість проблем Володимира Омеляна. могли зникнути, якщо б він подав у відставку, але у міністра свій погляд на ситуацію. Відповідаючи на питання: “чи збирається він подати у відставку?, міністр заявив, що не доставить нікому такої радості.

Очільник Мінінфраструктури вважає, що усі його проблеми пов’язані саме з тим, що він є міністром. “Якби я не був міністром, у мене не було б проблем. Я розумію, більшість заворушень зникне, як тільки я подам у відставку.” – сказав Омелян.

Посадовець також розповів, що вручення йому підозри, може співвідноситись з початком передвиборної компанії в Україні. “Можна впевнено казати, що мій імідж постраждав, а також доведеться витрачати гроші і час на судову тяганину. Я з легкістю доведу у суді походження своїх статків, а також необгрунтованість підозр НАБУ.” – підсумував Володимир Омелян

Нагадуємо, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, вручили підозру у незаконному збагаченні представники Національного антикорупційного бюро України.

Джерело: Народна Правда