Киянам повідомили хороші новини про зростання зарплати

Середня зарплата киян досягла 13 тисяч гривень

Киянам повідомили хороші новини про зростання зарплати
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Державна служба статистики повідомляє про стрибок заробітних плат в Києві. За інформацією відомства, в липні розмір зарплат у жителів столиці збільшився на 138 гривень порівняно з попереднім місяцем, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

В середині літа середня зарплата киянина становила 12 тисяч 995 гривень, тоді як у червні було всього 12 тисяч 857 гривень. При цьому з початку року середня зарплата по Києву зросла 1 300 гривень.

Найвищі зарплати

У добувній галузі, представники цієї сфери можуть отримувати до 47 тисяч гривень в місяць. Непогано заробляють працівники фінансової і страхової сфери – близько 20 тисяч гривень, державні чиновники отримують близько 19 тисяч.

Найменші зарплати

Отримують представники туристичної сфери – менше 7 тисяч гривень.


Раніше Державна служба статистики повідомляла, що в Україні виріс рівень реальної заробітної плати. У липні 2018 року (якщо порівнювати з липнем 2017 року) вона збільшилася на 14,7%. Хоча якщо порівняти з червнем цього року реальна зарплата зросла лише на 1%. У Держстаті додавали, що в липні середня номінальна заробітна плата штатних працівників склала 9 тисяч 170 гривень.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...