Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Киянам повідомили хороші новини про зростання зарплати

Киянам повідомили хороші новини про зростання зарплати

Середня зарплата киян досягла 13 тисяч гривень

Киянам повідомили хороші новини про зростання зарплати
в Економічна правда/Новини

Державна служба статистики повідомляє про стрибок заробітних плат в Києві. За інформацією відомства, в липні розмір зарплат у жителів столиці збільшився на 138 гривень порівняно з попереднім місяцем, передає НАРОДНА ПРАВДА.

В середині літа середня зарплата киянина становила 12 тисяч 995 гривень, тоді як у червні було всього 12 тисяч 857 гривень. При цьому з початку року середня зарплата по Києву зросла 1 300 гривень.

Найвищі зарплати

У добувній галузі, представники цієї сфери можуть отримувати до 47 тисяч гривень в місяць. Непогано заробляють працівники фінансової і страхової сфери – близько 20 тисяч гривень, державні чиновники отримують близько 19 тисяч.

Найменші зарплати

Отримують представники туристичної сфери – менше 7 тисяч гривень.


Раніше Державна служба статистики повідомляла, що в Україні виріс рівень реальної заробітної плати. У липні 2018 року (якщо порівнювати з липнем 2017 року) вона збільшилася на 14,7%. Хоча якщо порівняти з червнем цього року реальна зарплата зросла лише на 1%. У Держстаті додавали, що в липні середня номінальна заробітна плата штатних працівників склала 9 тисяч 170 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: