НАБУ почало “полювання” на Омеляна, міністру вручили підозру

Омелян вважає, що справа НАБУ проти нього пов'язана зі справою Мартиненка

НАБУ почало “полювання” на Омеляна, міністру вручили підозру
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Представники Національного антикорупційного бюро України вручили підозру в незаконному збагаченні міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, цю інформацію міністр особисто підтвердив на своїй сторінці в Faceebook.

За його словами, збагачення, про яке йде мова сталося 10 років тому – придбання і користування машини для брата, а також незадеклароване проживання в будинку.

Сам Омелян вважає, що справа НАБУ проти нього пов’язана з відвідуванням ним судового засідання над Мартиненком.

Нагадаємо, колишнього народного депутата України Миколи Мартиненка підозрюють у зловживаннях при виконанні контракту купівлі-продажу уранового концентрату для державного підприємства “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” через австрійську компанію Steuermann і заволодіння майном держпідприємства “Енергоатом”.


НАБУ почало “полювання” на Омеляна, міністру вручили підозруНАБУ почало “полювання” на Омеляна, міністру вручили підозру


Разом з тим свої роз’яснення представили і співробітники НАБУ. За їхньою інформацією, Омелян, який знаходиться на державній службі з 2000 року, за 18 років отримав 2,17 млн ​​грн в якості офіційного доходу. При цьому, стверджують в НАБУ, міністр витратив не менше 3,45 млн грн.

Так, в 2015 році він на посаді заступника міністра інфраструктури України придбав новий позашляховик BMW X5 2015 випуску. Крім того, в його власності опинилися активи вартістю 4 230 500 грн.

Також, за інформацією слідчих, міністр вніс недостовірні відомості в декларації. Наприклад, в електронній декларації за 2015 рік вартість незадекларованих міністром активів, які перебувають у власності або користуванні, а також витрат становила не менше 3,034 млн грн, а в 2016 році – понад 8,024 млн грн. Також Омелян «навмисне не вніс інформацію про позашляховик» і «не відобразив витрати на оренду будинку».

У НАБУ також підкреслили, що міністр вніс недостовірні відомості про вартість автомобіля Volvo S80 2007 року випуску, який купили в 2016 році.

«Зараз вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу», – констатували в НАБУ.


НАБУ почало “полювання” на Омеляна, міністру вручили підозру


Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомляв, що уряд України у відповідь на блокування українських судів в Азовському морі планує припинити залізничне сполучення з Російською Федерацією.

Джерело: Народна Правда