Стало відомо, чому провалився проект “Новоросії”

У 2004 році в Херсонській області половина виборців була за "проросійського" Віктора Януковича, а половина - за "прозахідного" Ющенка

Стало відомо, чому провалився проект “Новоросії”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Олександр Леонов зазначив, що Партія регіонів вперше застосовувала “систему поділу України” на президентських виборах 2004 року, коли відбувалося протистояння між двома кандидатами – Віктором Ющенком та Віктором Януковичем.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на 24 канал.

Власне, тоді “московські” політтехнологи Віктора Януковича намагалися донести до думки громадян, що проросійськи налаштованих людей в Україні начебто більше, ніж проукраїнських.

Багато шаблонів реанімували та використали у пропаганді та агресії проти України в 2014 році. Тоді були запущені тези про “фашистів” та “бандерівців”, а також ідею, що нібито “Донбас годує Україну”.

За словами політичного експерта, насправді вибори 2004 року показали, що Центральна Україна була проукраїнською й українські національні інтереси просувалися далі, на лівий берег Дніпра.

Фінал технологій розподілу країни стався через десять років, в 2014 році, коли лише Крим і частина Донбасу підтримали російську систему координат.


Нагадаємо, одіозний український політик Тарас Чорновіл розповідав, що Янукович хотів привести Україну в ЄС і НАТО, але дуже боявся російського президента Володимира Путіна.

Джерело: Народна Правда