Сила в правді

Навігація
Головна Новини Чому справа Омеляна приречена на провал: важливе пояснення

Чому справа Омеляна приречена на провал: важливе пояснення

Всі розслідування про незаконне збагачення базуються на інформації яка з'явилася у перших е-декларуваннях у 2016 році

Чому справа Омеляна приречена на провал: важливе пояснення
в Новини/Правда про чиновників

Представники Національного антикорупційного бюро України вручили підозру в незаконному збагаченні міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Проте на думку політичного експерта Андрія Вігірінського, справа приречена на провал.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 24 канал.

Політолог пояснив, що всі розслідування про незаконне збагачення базуються на інформації яка з’явилася у перших е-декларуваннях у 2016 році. Саме з того часу чиновники зобов’язані вказувати розмір власних готівкових заощаджень. Тоді як раніше держслужбовці не були зобов’язані вносити в декларацію грошові заощадження.

Таким чином, Омелян мав змогу заробити і заощадити гроші до 2000 року, або отримати спадок чи грошовий подарунок. Склад злочину може бути лише у випадку, якби Омелян у 2016 році не вказав у декларації готівку та авто, що є наданням недостовірної інформації.

На думку Андрія Вігірінського, не виключено що на час проведення досудового розслідування Омелян може бути відсторонений від посади. Проте відставка міністра інфраструктури малоймовірна.


Зазначимо, сам Омелян вважає, що справа НАБУ проти нього пов’язана з відвідуванням ним судового засідання над Мартиненком.

Також незважаючи на підозру у незаконному збагаченні, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що не збирається подавати у відставку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: