Сила в правді

Навігація
Головна Новини Cуд вирішив долю Омеляна: озвучено вердикт

Cуд вирішив долю Омеляна: озвучено вердикт

Обвинувачення вимагало застосувати до Володимира Омеляна заставу розміром у 5 мільйонів гривень, але суд не підтримав цієї "пропозиції"

Cуд вирішив долю Омеляна: озвучено вердикт
в Новини/Правда про чиновників

У п’ятницю, 14 вересня, Солом’янський райсуд столиці розглянув клопотання про застосування запобіжного заходу міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, якого підозрюють в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірних даних.

Сторона захисту наполягала на відсутності адекватних слідчих заходів, безпідставності та необґрунтованості даних, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на 24.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов виступив з клопотанням про особисту поруку на користь Володимира Омеляна.

Виступаючи в суді Омелян заявив, що вважає справу політично вмотивованою та сподівається на об’єктивне рішення суду.

Після наради суддя Анна Сергієнко ухвалила рішення Володимира Омеляна віддати на поруки міністру молоді та спорту України Ігорю Жданову та народному депутату Федіру Бендюженку (“Народний фронт”).

Окрім того, суд зобов’язав Володимира Омеляна повідомляти про своє переміщення, здати на зберігання закордонний паспорт та попередив, щоб той утримався від спілкування зі свідками у справі.

“Сьогоднішнім обвинуваченням я отримав індульгенцію, що я не скоїв жодного правопорушення, перебуваючи на посаді… Якби була бодай тінь підозри, то, я думаю, справа була б набагато гучнішою й цікавішою”, – наголосив Володимир Омелян.


Зазначимо, сам Омелян вважає, що справа НАБУ проти нього пов’язана з відвідуванням ним судового засідання над Мартиненком. За словами Омеляна, збагачення, про яке йдеться,  сталося 10 років тому – придбання і користування машини для брата, а також незадеклароване проживання в будинку.

Також незважаючи на підозру у незаконному збагаченні, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що не збирається подавати у відставку. 

До слова, на думку політичного експерта Андрія Вігірінського, справа Омеляна приречена на провал. Політолог пояснив, що всі розслідування про незаконне збагачення базуються на інформації яка з’явилася у перших е-декларуваннях у 2016 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: