Курс на НАТО: Порошенко жорстко попрощався з імперіалістичною РФ

Законодавча ініціатива про затвердження курсу на НАТО в Конституції України - це сигнал західним партнерам про незворотність намірів України

Курс на НАТО: Порошенко жорстко попрощався з імперіалістичною РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Петро Порошенко під час  відкриття 15-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) наголосив на незворотності курсу України до НАТО та повної віддаленості її від імперіалістичної Росії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Порошенко заявив  під час свого виступу на зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

Loading...

За словами глави держави, законодавча ініціатива про затвердження курсу на НАТО в Конституції України  – це не лише сигнал суспільству про прагнення зовнішньої і внутрішньої політики, не лише ще один привід сказати Кремлю “До свидания, наш ласковый Миша, возвращайся в свой сказочный лес”, а  й чіткий меседж для західних партнерів, які не раз наголошували: “Двері   НАТО для України відкриті”.

“Україна обов’язково повернеться  у велику родину європейських народів. Один за одним ми скидаємо ланцюги, якими імперія прикувала нас до себе, перетворюючи Україну на колонію”, – сказав Порошенко.

Президент також  нагадав про перешкоди, які створювала Москва, щоб завадити ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС.

“Ми переграли Росію –  Угода про асоціацію України з Євросоюзом чинна вже понад рік”, – резюмував Порошенко.


Нагадаємо, президент України Петро Порошенко анонсував підписання меморандуму, відповідно до якого  Євросоюз надасть  Україні черговий транш  на суму в один мільярд євро.  Для отримання коштів український уряд повинен виконати низку вимог.

Джерело: Народна Правда
загрузка...