“Переворот” серед бойовиків “ДНР”: з’явилися нові подробиці

Батальйон терориста Прілєпіна розформували

”Переворот” серед бойовиків “ДНР”: з’явилися нові подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В окупованому Донецьку нова окупаційна влада продовжує  зачистку членів озброєних військових угруповань. Так, напередодні стало відомо про “переворот” –  вибухи і стрілянину в місцях дислокації батальйона Захара Прилєпіна, що розміщувався в готелі “Прага”. Сьогодні з’явилася інформація про повне розформування батальйону.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив в Twitter блогер під ніком Necro Mancer‏.

“Батальйон роззброєно, бійцям дозволили вивезти речі. Посвідчення анульовані. Зброю конфіскувала комендантська рота. Опір не чинили. Фомич (комбат Сергій Фомченков – ред.) не заарештований”, – написав блогер.


“Переворот” серед бойовиків “ДНР”: з’явилися нові подробиці


Блогер також пояснив причини, з якими може бути пов’язана зачистка. За його словами, “переворот” в лавах бойовиків “ДНР” пов’язаний з намаганнями нового ватажка терористів “ДНР” підпорядкувати собі членів колишньої команди ліквідованого Захарченка і тимчасово виконуючого обов’язки головного терориста “республіки” Трапезнікова.


 

“Переворот” серед бойовиків “ДНР”: з’явилися нові подробиці


Нагадаємо, Захар Прилєпін – російський письменник і журналіст, а також з грудня 2015 року радник убитого глави “ДНР” Олександра Захарченка.

Прилєпін з 2016 року займав посаду заступника командира «батальйону» по роботі з особовим складом “ДНР” в званні «майор». Влітку 2018 року залишив окупований Донбас.


Раніше повідомлялося, що колишній секретар так званого  “Радбезу”, можливий кандидат на “пост” “глави” так званої “ДНР” Олександр Ходаковський озвучив на своїй сторінці в соцмережах приблизну суму, яку привласнював ліквідований у Донецьку ватажок бойовиків Олександр Захарченко.

Джерело: Народна Правда