Сила в правді

Навігація
Головна Новини Екокатастрофа у Криму: окупанти намагаються звинуватити Україну

Екокатастрофа у Криму: окупанти намагаються звинуватити Україну

Бізнесмен Дмитро Фірташ звинуватив в екоциді українську владу

Екокатастрофа у Криму: окупанти намагаються звинуватити Україну Фото: "Reuters"
в Новини/Політична правда

Хімічний завод «Титанові інвестиції», що знаходиться в місті Армянськ в окупованому РФ Криму, направив заяву про порушення кримінальної справи проти української влади.

Заяву у Федеральну службу безпеки (ФСБ) і Слідчий комітет (СК) Росії було направлено керівництвом підприємства за ст. 358 КК РФ, тобто масове знищення рослинного або тваринного світу, отруєння атмосфери або водних ресурсів, а також вчинення інших дій, здатних викликати екологічну катастрофу, що карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до двадцяти років, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на російську Нову газету.

У заяві сказано, що кислотонакопичувач заводу “Кримський титан” розташований на кордоні Криму і Херсонської області України і що одна з його частин непідконтрольна моніторингу.

По периметру кислотонакопичувача зведена гребля, яка повинна захищати споруду від солоної води озера Сиваш, оскільки при змішуванні стається викид хлориду водню в атмосферу.

Крім того, до заяви додається фотографія захисної дамби з боку України, зроблені за допомогою бінокля, на якій нібито помітно порушення цілісності захисної споруди.

Екокатастрофа у Криму: окупанти намагаються звинуватити Україну

Зазначимо, ЗАТ “Кримський Титан” було створено 31 серпня 2004 року на базі цілісного майнового комплексу Державної акціонерної компанії “Титан” і фінансового капіталу акціонера в особі компанії «Ostchem Germany GmbH» (50 %-1 акція), яка контролюється Group DF бізнесмена Дмитра Фірташа.


Нагадаємо, причиною екологічної катастрофи в Криму є військові навчання росіян, під час яких були пошкоджені відстійники сірчаної кислоти біля Армянська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: