Корупція гірша за СНІД: легендарний рок-музикант розповів, що робити Україні

Корупція гірша за СНІД: легендарний рок-музикант розповів, що робити Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Лідер культової ірландської групи U2 Боно закликав боротися з корупцією, тому що вона “вбиває більше дітей, ніж СНІД у Африці”.

Про це він повідомив на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) “Майбутнє покоління”, організованою Фондом Віктора Пінчука, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Корупція більше вбиває дітей у Африці, ніж ВІЛ/СНІД чи малярія. Але від неї є вакцина – вона називається прозорістю, відкритим правлінням, громадянським суспільством”, – сказав він.

Також, Боно відзначив важливу роль нових технологій у боротьбі проти корупції.

“IT створює умови, при яких приховати корупцію стає важче”, – зазначив він.

Під час свого виступу музикант сказав кілька слів про Україну та українців.

“Я не знаю достатньо про цю чудову країну, але я знаю достатньо, щоб стверджувати, що українцям не потрібно пояснювати значення і цінність миру та свободи”, – зазначив Боно.

Він додав, що молиться за те, щоб громадянам України не довелося боротися за мир та свободу “у фізичному сенсі”, а тільки духовно.


Як раніше повідомлялося, звільнена з посади ректора Національного медичного університету ім. О. Богомольця Катерина Амосова, разом з проректором Вишу з адміністративно-господарської діяльності Олександром Никитюком для уникнення відповідальності за свої злочини симулюють хворобу.

Також нагадаємо, відомого блогера та борця з корупцією Олексія Тамразова спіймали на хабарі. Операція по затриманню пройшла за участю співробітників генеральної інспекції ГПУ і СБУ. За інформацією оперативників, Тамразов пропонував прокурору ГПУ 200 тисяч доларів за зняття арешту з майна оточення Януковича.

Джерело: Народна Правда