Нардеп Рибалка пояснив, у чому підступ приходу IKEA в Україну

Нардеп Рибалка пояснив, у чому підступ приходу IKEA в Україну
в Новини/Політична правда

Появи в Україні магазину IKEA приділяється занадто багато уваги.

Про це в Facebook розповів народний депутат Сергій Рибалка.

Політик зазначає, що ажіотаж навколо приходу в Україну іноземного рітейлера йому здається перебільшеним.

«По-перше, з технічної точки зору, якщо говорити про IKEA, то це не той формат великого магазину-лабіринту, з яким знайомі ті, хто бував за кордоном. Фактично мова йде про міні-формат, де весь асортимент побачити неможливо, але можна замовити онлайн», – зазначив він.

Рибалка додає, що IKEA приходить на орендовану площу в уже готовому торговому центрі.

«Значить, інвестиції там мінімальні, а міжнародна мережа не довіряє нашому ринку. По-третє, постачальники меблів для IKEA в Україні і так є. Говорити про якийсь «бум» появи нових виробників не доводиться, оскільки це питання якості і ціни. Хто відповідає цим параметрам – може працювати з таким бізнесом і без його приходу в Україну», – підкреслив депутат.

Парламентарій повідомляє, що йому прикро спостерігати за тим, як наші чиновники радіють приходу «імпортерів» замість того, щоб інвестувати в підтримку та розвиток власних конкурентоспроможних виробників меблів, одягу, постачальників послуг, машинобудування, високотехнологічні експортоорієнтовані галузі.

«Звичайно, для споживача важливо отримувати дешеві і якісні товари та послуги. Але стратегія держави повинна бути націлена на появу гідної пропозиції всередині країни. Виробники і робочі місця повинні бути тут, а не за кордоном. Тоді наші люди зможуть гідною заробляти, а не шукати роботу в інших країнах», – резюмував Рибалка.


Нагадаємо, що в Києві відкривається перший магазин IKEA.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...